2018 „Rzepka Juliam Tuwim” – przedstawienie w wykonaniu rodziców. ul Łabędzka

Z okazji Dnia Dziecka (8 czerwca) po raz kolejny rodzice naszych przedszkolaków przygotowali dzieciom teatralno – muzyczną niespodziankę. Przedstawili „Rzepkę” Juliana Tuwima pod kierunkiem mamy Lidzi, która była inicjatorką, organizatorką i reżyserką. Wszyscy rodzice wykazali się dużym talentem i zdolnościami aktorskimi. Przedstawiony utwór, co prawda nie wymagał od naszych aktorów nauki tekstu na pamięć, gdyż głównym zadaniem było przedstawienie granej postaci poprzez ruch, gest i charakterystyczny kostium. Rodzice wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością w przygotowaniu strojów, naśladowaniu odgłosów i gestów odgrywanej postaci – BRAWO!!!!! Wszystkie dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawienie i były bardzo dumne ze swoich  mam i tatusiów. Spektakl był wspaniały, dzieci wyśmienicie się bawiły, niewątpliwie na doskonałą zabawę miała wpływ trafnie dobrana muzyka i piosenka  do granych postaci. W imieniu Pani Dyrektor oraz całego Personelu Przedszkola i oczywiście Przedszkolaków dziękujemy naszym wspaniałym Rodzicom za poświęcony swój czas i przygotowanie przepięknego spektaklu !!!!!  Jesteśmy bardzo dumni, że Rodzice angażują się w życie przedszkolne i z własnej inicjatywy zorganizowali tak miłą niespodziankę dla dzieci.                                     

W przedstawieniu wystąpili:

Narrator: Tata Natalki

Mała Rzepka: Jasiu – brat Filipka

Rzepka: Mama Judytki

Dziadek: Tata Filipka

Babcia: Mama Oliwierka

Wnuczek: Tata Stasia

Mruczek: Mama Stasia

Kotek: Mama Mateuszka

Kurka: Mama Filipka

Gąska: Jasiu – brat Filipka

Bocian: Mama Antosia

Żabka: Mama Bruna

Kawka: Mama Lidzi

Oprawa muzyczna: Tata Lidzi