2018 „Ekspedycja w Świat Teatru” – ul Łabedzka grupa: „Stokrotki”

Grupa „Stokrotek”  od lutego bierze udział w projekcie edukacyjnym zatytułowanym „Ekspedycja w Świat Teatru”.  W środę 14.03.2018r  odbyły się pierwsze zajęcia z panią metodyk Dorotą Bularz, która wprowadziła dzieci w magiczny świat teatru. Podczas warsztatów dzieci miały okazję m.in. przeistoczyć się w małych aktorów i wziąć udział w przedstawieniu „Wyszła kura na podwórze”. W najbliższych miesiącach piękno teatru przybliżą dzieciom wycieczki po teatrze, gdzie będą miały okazję poznać tajemnice, które ukryte są za kulisami, poznają ciekawostki dotyczące pracy aktora, a także wezmą udział w warsztatach i zabawach z różnymi formami teatralnymi. Oprócz warsztatów teatralnych i zwiedzania teatru, dzieci czeka wiele innych atrakcji tj. pokaz mody teatralnej, udział w spektaklu „Ach jak cudowna jest Panama!”, który odbędzie się 24 kwietnia, a także udział w warsztatach bibliotecznych. Dzięki udziale w projekcie dzieci zostaną wyposażone w wiedzę o teatrze, rozbudzone zostanie ich zainteresowanie teatrem, odkryją w sobie naturalne predyspozycje i uzdolnienia oraz spełnią potrzebę ekspresji twórczej. Przede wszystkim liczymy na to, że nasi podopieczni będą się dobrze bawić i będzie to dla nich niezapomniana przygoda. Zdjęcia z zajęcia zostały zamieszczone w dziale „FOTO”