2019/Koralowa/Bal na zamku

Bal Karnawałowy „Na Królewskim Zamku”

Karnawał to czas zabaw nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Balu karnawałowego w przedszkolu wszyscy wyczekiwali z niecierpliwością, planując, jak będą wyglądały stroje karnawałowe, dzieląc się pomysłami z kolegami. W dniu 06.02.2019r. dzieci z przedszkola pojawiły się na zamku . Tam odbył się  bal na który przybyły księżniczki, damy dworu i wróżki w pięknych balowych sukniach. Byli też królowie i książęta. Nie zabrakło Spaidermana, Pirata i Kowboja,Policjanta,Smoka i innych  ważnych postaci. W tak muzyki podgrywały Biedronki, Pszczółki, Krasnale i Stokrotki. Najważniejsza jednak była wspólna zabawa przy muzyce, która przysporzyła wszystkim wiele radości. dziękujemy wszystkim za udana zabawę i zapraszamy za rok.